Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

WV Polo 1.2 TDI

5 800 ЕУР

Се продава од: Hhhhh Вчера 17:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 12.410 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
Домакински одржуван автомобил, направен редовен сервис (улје, филтри), зимски гуми, може замена за поголем семеен автомобил, реални километри, регистриран до март 2020 со зелен картон, може да се провери каде сакате, купен од Autowelt Кочани.
Leaflet
Кон почеток