Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Polo 1.9

0 МКД

Се продава од: Jovce 12 мај 18:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Кратово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
Kolata e vo odlicna sostojba registrirana do 5.2019god
Ima klima abs servo elktrika na prozori centralno zaklucuvanje....
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации