Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW POLO 1.4 BENZIN METAN FABRICKI SPORT LINE

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA 15 септ. 12:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
VW POLO 1.4 BENZIN PLIN FABRICKI DIZNA SISTEM 0 EUR
FIAT 500 1.4 BENZIN SPORT MODEL 6-BRZINI 0 EUR
ALFA ROMEO 156 1.9 JTD 77KW DINAMIX PAKET 0 EUR
MERCEDES-BENZ C 320 CDI AMG AVTOMATIK F1 AVANGARD 0 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
-VW POLO 1.4 OPREMA-
---SPORT LINE MODEL---
-KLIMA
-FABRICKA KUKA
-METAN FABRICKI SO ATEST
-ALARM
-BORD KOMPJUTER
-SERVO
-KOZEN VOLAN
-NOV AKUMULATOR
-CENTRALNO SO DALECINSKO
-ESP
-ABS
-BORD KOMPJUTER
-6 X AIR BEG
-ELEKTRIKI NA PROZORI
- NOVI GUMI
- METALIK PRVA BOJA
-PRVA BOJA
-HALOGENI
KOLATA E DONESENA OD ITALIJA CARINETA PLATENO SE DO REGISTRACIJA
CENATA NE E FIKSNA MOZE DOGOVOR...
--IMAME POGOLEM IZBOR NA VOZILA
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
Директен увоз на автомобили од Италија. Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!! Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул.Моша Пијаде Бр.6 Крива Паланка Прикажи на мапата
071/323-626,071/611-389
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
071/323-626
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
SUZUKI JIMNY 1.3 BENZIN PLIN DIZNA 4X4 NAVIGACIJA 0 EUR
CITROEN C2 1.6 VTS-SPORT MODEL-REGISTRACIJA SERVIS 0 EUR
OPEL FRONTERA 2.2 DTL 4X4 TERENEC KAKO NOVA UNIKAT 0 EUR
SEAT ALTEA 2.0 TDI DSG AVTOMATIK NAVIGACIJA KOZA 0 EUR
Кон почеток