Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volkswagen Polo 1.4 TDI

90 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕВН Македонија, АД Скопје 03 дек. 16:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 3.130 МКД / месечно

ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Skoda Fabia combi 52 000 МКД
Volkswagen Polo 80 000 МКД
Volkswagen T5 2.5 TDI 150 000 МКД
Skoda Fabia combi 53 000 МКД
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
SK-2537-АЕ – КЕЦ Куманово
Модел: Volkswagen Polo 1.4 TDI
VIN: WVWZZZ9NZ8D027351
Година на производство: 2007
Неиспитана техничка исправност
KM: 215.079
Гориво : Дизел
Проценета вредност : 90.000 ден

ЕВН Македонија АД Скопје објавува оглас за продажба на возила.

За дополнителни информации ве молам посетете ја нашата веб страна:

https://www.evn.mk/getdoc/340bbf20-f5d6-43bf-b8a8-5dbf922af08b/Ostanati-oglasi.aspx

Контакт лице: Стефан Миленковски (секој работен ден од 13:00 до 16:00 часот):

Тел: 072 935 687

E-Mail: [email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје

Ул. „11 Октомври“ бр.9, 1000 Скопје
3205 000 41437
[email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Volkswagen T5 2.5 TDI 155 000 МКД
Volkswagen Polo 66 500 МКД
Skoda Fabia combi 58 000 МКД
Volkswagen T5 2.5 TDI 147 000 МКД
Кон почеток