Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW POLO 1.4TDI reg MOZE I ZAMENA

4 200 ЕУР

Се продава од: kiril 30 апр. 18:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 8.990 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
VW POLO 1.4 TDI 70 KS EU-4 MOTOR NA ORIGINALNI KM SO SERVISNA KNISKA

- 4 x AIR BAG
- ABS, ESP
- KLIMA
- KOMLET ELEKTRIKA
- PODESUVACKI VOLAN
- RECARO SEDISTA SO PODLAKTNIK
- HALOGENKI ZA MAGLA
- 2 KLUCA SO DALECINSKO
- CD. MP-3 RADIO SO OZVUCUVANjE

VOZILOTO E REGISTRIRANO DO 24 APRIL 2018GODINA KOMPLET SERVIS NAPRAVEN NA 26 APRIL 2017
VO KOLATA NEMA NIKAKVI DODATNI VLOZUVANJA ZA ZAMENA CENATA E4400
Leaflet
Кон почеток