Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Polo 1.9d

1 290 ЕУР

Се продава од: bajrush 26 апр. 21:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
registracija do 20.08.2017
bajrush
070522316
Кон почеток