Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW POLO

3 400 ЕУР

Се продава од: dimitar 12 дек. 22:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 7.280 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Hatchback
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
so ful oprema
Leaflet
Кон почеток