Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

VW Polo 1.2 70ks 133000km klimatronik 2009 MT Auto

3 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 ноем. 09:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

Mercedes-Benz A170 CDI 95ks facelift 2004 MT Auto 2 800 ЕУР
Mini Cooper One D 1.4d 90ks nov 2007 MT Auto 4 900 ЕУР
VW Golf 1.9tdi 105ks klimatronik nov 2006 MT Auto 4 800 ЕУР
Citroen C3 1.1 60ks benzin i plin 142.000km nov 2009 MT Auto 3 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
vw polo 1.2 70 ks highline oprema
- 133000 km so servisna kniska
- napomena: 100% garancija za km moze proverka vo vw

- klimatronik(ladi perfektno)
- novi gumi dot 2020
- recaro sedista
- servo volan so podesuvanje vo site nasoki
- 8 airbags
- abs,- esp,- srs,
- senzori za dozd
- abblend sistem na retrovizori
- greaci vo retrovizori
- multi funkcionalen bord kompjuter
- aux in
- el retrovizori so podesuvane i avtomatsko zatemnuvanje
- 4 el stakla so moznost za zatvarane i otvarane so klucot
- halogenki
- najdobriot motor so potrosuvacka 4 l/100 km
- ne e udirana ne e farbana nema grebani kopcinja nema grebanici
- kolata e na realni ** 133000 km ** so servisna kniska
- servisirana kompletno na 130000 km
- site delovi se originani: stakla, farovi, stopovi nema nisto menuvano
- mnogu stegnato podvozje motor raboti perfektno
** kolata e kako nova, nema grebani kopcinja, nema osteten enterier se e originalno kako od salon
** bez niedna zabeleska, kako nova ! ! ! unikat samo vo mt auto

- uvezena plateno davacki-

---- bez zameni ---

lokacija: izlez na ohrid sprema bitola na 200m do benziskata makpetrol.

076 877 333
sledete ne i na facebook ** mt auto **
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
  Онлајн
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
Mercedes-Benz A170 CDI 95ks facelift 2004 MT Auto 2 800 ЕУР
Peugeot 207 1.4 90ks nova 2008 MT Auto 3 600 ЕУР
Alfa Romeo MiTo 1.4 turbo edna vo MK 2012 MT Auto 4 999 ЕУР
VW Touran 1.9tdi 105ks 7 sedista 2008 MT Auto 6 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации