Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW POLO 1.2 PRODADENA

3 799 ЕУР

Се продава од: Alek 30 мај 16:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
Voziloto e vo super sostojba kako novo. Napraven kompleten servis novi gumi REGISTRIRANA cela godina. Na nea sve funkciunira . Nema krckanje nema tropanje . So ful oprema KLIMA elektrika na prozori radio so cd servo volan. Realni kilometri.NOVA KOLA. Ima uslov za vozac pocetnik.Mnogu mala potrosuvacka na gorivo.Cena po dogovor... ALEK.PRODADENA PRODADENA PRODADENA
Leaflet
Кон почеток