Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

VW Polo 1.2 tdi 75 ks 143000 km novo 2012 MT Auto

5 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 ноем. 09:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

Ford Fiesta 1.4 tdci 70ks 125.000km nov 2008 MT Auto 3 400 ЕУР
Ford Focus 1.6tdci 90ks navi tv 168000km 2006 MT Auto 3 800 ЕУР
Chevrolet Spark 1.0 70ks benzin plin 107.000km 2012 MT Auto 4 200 ЕУР
Ford Focus 1.6tdci 115ks nov euro 5B 2013 MT Auto 6 900 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
VW POLO 1.2 TDI 75 KS HIGHLINE OPREMA
- 154000 KM SO SERVISNA KNISKA
- 2 KLUCEVI
- NAPOMENA: 100% GARANCIJA ZA KM MOZE PROVERKA VO VW

- NAJDOBRIOT 1.2 MOTOR SO POTROSUVACKA 4L/100KM
- KLIMA(LADI PERFEKTNO)
- KOMANDI NA VOLAN
- AUX USB PORT
- RECARO SEDISTA
- SERVO VOLAN SO PODESUVANJE VO SITE NASOKI
- 8 AIRBAGS
- ALU BANDAZI
- ABS,
- ESP,
- SRS,
- SENZORI ZA DOZD
- ABBLEND SISTEM NA RETROVIZORI
- GREACI VO RETROVIZORI
- MULTI FUNKCIONALEN BORD KOMPJUTER
- AUX IN
- EL RETROVIZORI SO PODESUVANE I AVTOMATSKO ZATEMNUVANJE
- 4 EL STAKLA SO MOZNOST ZA ZATVARANE I OTVARANE SO KLUCOT
- HALOGENKI
- NAJDOBRIOT MOTOR SO POTROSUVACKA 4 l/100 KM
- NE E UDIRANA NE E FARBANA NEMA GREBANI KOPCINJA NEMA GREBANICI
- KOLATA E NA REALNI ** 154000 KM ** SO SERVISNA KNISKA
- SERVISIRANA KOMPLETNO NA 150000 KM
- 2 KLUCEVI
- SERVISNA KNISKA 100% GARANCIJA ZA KILOMETRI
- SITE DELOVI SE ORIGINANI: STAKLA, FAROVI, STOPOVI NEMA NISTO MENUVANO
- MNOGU STEGNATO PODVOZJE MOTOR RABOTI PERFEKTNO
** KOLATA E KAKO NOVA, NEMA GREBANI KOPCINJA, NEMA OSTETEN ENTERIER SE E ORIGINALNO KAKO OD SALON
** BEZ NIEDNA ZABELESKA, KAKO NOVA ! ! ! UNIKAT SAMO VO MT AUTO

- UVEZENA OD ITALIJA PLATENO SE DO REGISTRACIJA -

---- BEZ ZAMENI ---

LOKACIJA: Izlez na Ohrid sprema Bitola na 200m do benziskata Makpetrol.

076 877 333
Sledete ne i na FACEBOOK ** MT Auto **
www.mt-auto.com
___________________________________
imame poveke vozila: bmw 320d a6 320 d 530d 530 d audi a4 1.9 tdi pezo peugeot 307 hdi a170 a 170 a140 a 140 c220 cdi c 220 c200 c 200 golf pasat passat mercedes stilo bravo meriva zafira 207 407 107 fiesta a 180 a 160 mazda 6 3 118 120 alfa 147 159 ibiza leon altea touran turan mondeo focus fokus corsa megane 206 astra vectra insignia e220 e 220
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
  Онлајн
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
Peugeot 207 1.4 90ks nova 2008 MT Auto 3 600 ЕУР
Nissan Qashqai 1.5 DCI 106ks 168000km tekna 2010 MT Auto 7 500 ЕУР
Mercedes-Benz B 180cdi 110ks avangarde koza 2007 MT Auto 6 200 ЕУР
Audi A4 20 tdi 145ks 155000km novo 2009 MT Auto 9 800 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации