Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

VW Polo 1.4tdi 70ks 156.000km novo 2008 MT Auto

4 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 ноем. 09:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

Seat Leon 1.6tdi fr paket facelift 2012 MT Auto 6 800 ЕУР
Mazda CX-7 2.2 D 175ks 4X4 kamera TV navi full 2010  MT Auto 10 500 ЕУР
BMW X3 2.0d 150ks 4x4 fejslift 2008 MT Auto 7 800 ЕУР
Ford Fiesta 1.2 85ks 130000km titanium 2010 MT Auto 4 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
vw polo 1.4 tdi 75 ks highline oprema
- 156000 km so servisna kniska
- servisirana komplet proverena vo vw(slika vo prilog)
- napomena: 100% garancija za km moze proverka vo vw

- najdobriot 1.4 tdi motor so potrosuvacka 4l/100km
- klima(ladi perfektno)
- novi gumi dot 2020
- cd mp3 usb pioneer
- aux usb port
- recaro sedista
- servo volan so podesuvanje vo site nasoki
- 8 airbags
- abs,- esp,- srs,
- senzori za dozd
- abblend sistem na retrovizori
- greaci vo retrovizori
- multi funkcionalen bord kompjuter
- aux in
- el retrovizori so podesuvane i avtomatsko zatemnuvanje
- 4 el stakla so moznost za zatvarane i otvarane so klucot
- halogenki
- najdobriot motor so potrosuvacka 4 l/100 km
- ne e udirana ne e farbana nema grebani kopcinja nema grebanici
- kolata e na realni ** 156000 km ** so servisna kniska
- servisirana kompletno na 150000km
- servisna kniska 100% garancija za kilometri
- site delovi se originani: stakla, farovi, stopovi nema nisto menuvano
- mnogu stegnato podvozje motor raboti perfektno
** kolata e kako nova, nema grebani kopcinja, nema osteten enterier se e originalno kako od salon
** bez niedna zabeleska, kako nova ! ! ! unikat samo vo mt auto

- uvezena italy .. plateno davacki-

---- bez zameni ---

lokacija: izlez na ohrid sprema bitola na 200m do benziskata makpetrol.

076 877 333
sledete ne i na facebook ** mt auto **
www.mt-auto.com
___________________________________
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
  Онлајн
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
Peugeot 308 1.6 HDI 90ks 155.000km nova 2010 MT Auto 4 999 ЕУР
Opel Corsa 1.2 80ks servisna nova 2008 MT Auto 3 600 ЕУР
Opel Corsa 1.2 80ks panorama 106000km 2008 MT Auto 4 200 ЕУР
Mercedes-Benz C 220cdi 170ks elegance avtomatic 2009 MT Auto 9 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации