Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Polo 1.4 TDI

4 200 ЕУР

Се продава од: Katerina 16 ноем. 11:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
Avtomobilot E vo odlicna sostojba
Katerina
078818466
Leaflet
Кон почеток