Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Polo 1.4 TDI 2002 god

2 500 ЕУР

Се продава од: Goran 17 окт. 10:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
Се продва VW Polo 1.4 TDI 2002 год.
Колата е максимално зачувана, пали вози,
Исправен клима уред,
Маглeнки,
14" Алуминиумски бандажи,
Нови гуми,
Регистрирано до јануари 2021 год.,
Направен редовен сервис

Информации на тел - 077 / 646 - 539 Горан, 076 / 783-602 Лилјана
Leaflet
Кон почеток