Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Polo 1.4tdi -05 so ful oprema

2 900 ЕУР

Се продава од: Igor 25 мај 21:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
Se prodava vw polo 1.4 tdi 2005g so ful oprema klima cd radio abs srs centralno podizaci na prozori servo volan napraven golem servis rebrast uvezeno od Germanija plateni davacki do reg
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации