Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Polo Classic TDI 1.9 Dizel

1 650 ЕУР

2 000 ЕУР

Се продава од: Игор Смилев 30 апр. 11:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
Се продава Polo Classic 1.9 TDI Diesel, 1896 цм3 и 66 Kw, 2000 год. Автомобилот е беспрекорно одржуван и во исклучително добра состојба. Нема потреба од никакви дополнителни вложувања. Прва боја и одлично сочувана внатрешност, два клучеви. Мала потрошувачка: 6 л. во град и 5 л на отворен пат. Регистрирана до јули 2018, со зелен картон. Возилото е купено од Македонија, од овласте претставник на VW. Автомобилот содржи:
- Клима уред
- ABS
- ЦД Pioneer со 4 звучници
- 4 скоро нови зимски гуми
- 4 летни гуми
- 200.000 поминати километри

Цена: 1800 евра. Цената е фиксна затоа што автомобилот е во одлична состојба.

Информации на тел: 076 205 400, после 18.00 h.
Игор Смилев
076205400
Кон почеток