Македонски | Shqip | English |

VW Polo 1.4

Се продава од: Костанца Денес 00:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.350 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 500 ЕУР

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 55 000 - 59 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Центар, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Polo
Поло 1.4 бензин, prv gazda
Купено ново во Белгија 2000 година од првиот газда.
Регистрирано до јануари 2019
Во одлична состојба со мала километража, 60.000 км.
Жена, прв газда.
2.500 ЕУР или најдобрата понуда
Нема посетени огласи
Кон почеток