Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW POLO 1.2 -03 GOD PERFEKTNA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: AVTOPLAC KIMBAR UVOZ NA POLOVNI AVTOMOBILI 22 апр. 08:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AVTOPLAC KIMBAR UVOZ NA POLOVNI AVTOMOBILI
Renault Megane 1.6 benzin i plin 2008 perfekten 0 ЕУР
CITROEN C5 2 0 HDI -09 EKSLUZIV MODEL ODLICNA 0 ЕУР
Hyndai IX 20 2013 GOD 1.4 CRDI FUL OPR KAKO NOVA 1 ЕУР
HyndaiI GETZ 1.1 BENZ -07 GOD FULL OPR PERFEKTNO VOZILO 1 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
VW POLO 1 2 NA LANCE MNOGU DOBAR MOTOR MNOGU EKONOMICNO VOZILO OD PRV SOPSTVENIK REALNI KILOMETR FUL OPREMA 2 KLUCA 4 NOVI GUMI SACUVANO MAKSIMALNO.BEZ NIKAKVI UDARI I OSTETUVANJA KAKO NADVORESNO TAKA VNATRESNO.BEZ NIEDNA MANA. PLACOT SE NAOGA NASELBA MADZARI KAJ TRIANGLATA KAJ DAUTI KOMERC ISTARIOT SERVIS KARADZA ATOPLAC KIMBAR TEL 078 931 732 GOLEM IZBOR NA POVOLNI VOZILA SO UVEREN KVALITET. AVTOPLAC KIMBAR 078 931 732
AVTOPLAC KIMBAR UVOZ NA POLOVNI AVTOMOBILI
078931732
Leaflet
AVTOPLAC KIMBAR UVOZ NA POLOVNI AVTOMOBILI
OPEL ASTRA H MODEL 1.6 TVINPORT -05 ODLICNA 0 ЕУР
ALFA 147 1.9JTD -04 FABRIKA FUL OPREMA EXTRA 0 МКД
VW TOURAN 1.9 TDI 105KS FULL OPR 7 SEDISTA ODLICEN 0 ЕУР
SEAT LEON 1.9 TDI 105 K.S -07 FUL OPR   EXTRA 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации