Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Polo 1.4 benzinec -01

2 250 ЕУР

Се продава од: Zoran 11 дек. 16:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
Поло 1.4 бензин со фул опрема, во сочувана состојба регистрирано до септември идната година.
Leaflet
Кон почеток