Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW POLO 1.2 KLIMA AVTO PLAC DIRALA PRODADENO

2 650 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI 26 дек. 10:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI

AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI

361 Огласи во продавницата

SMART FORTWO 700 KLIMA AVTOPLAC DIRALA PRODADENO 2 250 ЕУР
FIAT GRANDE PUNTO 1.3M-JET-07 PRODADENO DIRALA 3 550 ЕУР
OPEL CORSA 1.0KLIMA -01 AVTOPLAC DIRALA PRODADENO 2 150 ЕУР
Ford Fiesta 1.6 TDCi Titanium AVTO PLAC DIRALA AVTOMOBILI 4 050 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA EPTEN MNOGU SOCUVANA 30.12. 2003GODINA SO VISTINSKI 92000 km I SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA.

OPREMA:

-KLIMA
-SERVO PODESUVACKI VOLAN
-ABS
-AIR BAG
- RADIO CD
-GREACI NA RETROVIZORI
-NOVI GUMI
-CENTRALNA BRAVA
-IMOBILAJZER
-I DR.

KOLATA E EPTEN MNOGU SOCUVANA KAKO VNATRESNO TAKA I NADVORESNO.
SITE DAVACKI SE PLATENI DO REGISTRACIJA.!!KOLATA SE NAOGA NA AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI VO DRACEVO 200m POSLE CRKVATA DO APTEKA ZEGIN.POVELETE POSETE
AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI
AVTOPLAC ZA PRODAZBA NA POLOVNI AVTOMOBILI (DIRALA AVTOMOBILI) SE NAOGA VO DRACEVO.NA VLEZOT DO TEHNICKIOT PREGLED. VI NUDIME UVEZENI MNOGU SOCUVANI POLOVNI AVTOMOBILI PO NAJPOVOLNI CENI. -SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA SE PLATENI. TEL: 078 887 119 078 697 989 078 282 044 email: [email protected]
Посетете ја нашата продавница
Малешевска 1 бб Драчево(позади техмички преглед) Прикажи на мапата
078 887 119
https://AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI
AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI
078 887 119
Leaflet
AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI

AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI

361 Огласи во продавницата
MAZDA 2 1.4TDI -06 AVTO PLAC DIRALA PRODADENO 2 650 ЕУР
FORD FOKUS 1.8 TDCI 06 AVTO PLAC DIRALA PRODADENO 3 150 ЕУР
OPEL ASTRA 1.9cdti GTC-05 PLAC DIRALA PRODADENO 3 600 ЕУР
OPEL ASTRA 1.7 DTI ISUZU-01DIRALA PRODADENO 2 600 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации