Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Polo 1.4 benzin -01

2 250 ЕУР

Се продава од: Zoran 28 ноем. 19:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
Се продава Поло 1.4 бензин.Колата е со фул опрема и е добро сочувана.Регистрирана до септември 2016год.
Leaflet
Кон почеток