Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Polo 2007 dizel so 224.000km

3 700 ЕУР

Се продава од: Monika 25 ноем. 20:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
Se prodava VW Polo, 2007god. pominati 224.000km.
Motor 1400 TDI, 51KW moknost. Prv gazda, redovno servisirana, servisirana vo Porsche do 170.000km. Registracija do juni 2020, novi all season gumi, nov akumulator. Mala potrosuvacka 5.5 gradska, 4.5 na otvoreno.
Monika
 
076313065
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации