Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Polo benzin 1.0 -98 neuvezeno registrirano

1 250 ЕУР

Се продава од: -, 13 мај 08:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
Avtomobilot e so odlicen motor i karoserija mala potrosuvacka ne e uvezuvan registriran e pali vozi pominati 150000km zelena boja
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации