Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Polo 1.2 -03

2 899 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO M EXPO 28 јун. 14:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTO M EXPO

AUTO M EXPO

38 Огласи во продавницата

Audi A3 1.6 TDI 105 KS -10 9 300 ЕУР
BMW 320D - 08 10 990 ЕУР
Nov uvoz na povekje koli Auto M Expo 888 ЕУР
Renault Clio -04 -
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
VW polo 2003 Година на производство 1.2 Бензин мотор 47 KW, со 146.000 КМ оригинални прва боја во екстра состојба од опрема има.


Мануелен клима-уред
Серво волан
Централно заклучување
Централнo со далечинско
Електрика на прозори напред
Електрика на прозори позади
Електрика на ретровизори
Подесување на волан по висина
Висинско подесување на седишта
ABS
ASR
Воздушни перничиња за возач
Воздушни перничиња за совозач
Странични воздушни перничиња
Аларм
Металик боја
Aлуминиумски бандажи
Светла за магла
Радио / CD MP3
Leaflet
AUTO M EXPO

AUTO M EXPO

38 Огласи во продавницата
Toyota Auris 1.4 D4D -07 Nov uvoz 6 300 ЕУР
BMW 330 D231KS M-PAKET -06 13 499 ЕУР
Fiat 500 1.3 multijet -09 novo 6 999 ЕУР
BMW 320D - 08 10 990 ЕУР
Кон почеток