Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW POLO 1.4TDI KLIMA -08

3 600 ЕУР

4 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 14 апр. 13:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

70 Огласи во продавницата

MERCEDES SPRINTER 311CDI DOKA-08 9 500 ЕУР
MERCEDES CITAN 109CDI-14 8 500 ЕУР
MAZDA 5 2.0DITD- KLIMATRONIK 7SEDISTA-08 4 500 ЕУР
VW TOURAN 2.0TDI DSG 7SEDISTA KOZA-16 13 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
VW POLO 1.4TDI
GOD. NA PROIZV 12/2007
POM.KM.185.000
UVEZENA OD R.GERMANIJA
FULL OPREMA.
AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
AUTOLOGISTIK
070305695
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

70 Огласи во продавницата
IVECO TERMOKING 6 600 ЕУР
AUDI 80 1.6D 90 -06 750 ЕУР
OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 7SEDISTA 145.000KM-06 3 500 ЕУР
AUDI A7 3.0TDI QUATTRO S-LINE-12 22 500 ЕУР
Кон почеток