Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW POLO -11

5 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Macedonia Car Rent 10 ноем. 01:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 11.770 МКД / месечно

Macedonia Car Rent

Macedonia Car Rent

8 Огласи во продавницата

Great Wall Voleex 1.5 -
Mercedes-Benz CLK 320 kabriolet 12 500 ЕУР
JEEP Wrangler 4x4 10 999 ЕУР
Mercedes-Benz 220D w115 6 999 ЕУР
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Hatchback
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
Се продава VW Volkswagen Polo 2011god.
Цена:5.500eur.
Моб:070-444-377
Macedonia Car Rent
Рента кар агенции
Bul. Partizanski Odredi br.80/2-lok25, Business Center Antiko
070429049
[email protected]
Macedonia Car Rent
Macedonia Car Rent

Macedonia Car Rent

8 Огласи во продавницата

Mercedes-Benz 220D w115 6 999 ЕУР
Mercedes-Benz CLK 320 kabriolet 12 500 ЕУР
JEEP Wrangler 4x4 10 999 ЕУР
Mercedes E 220 5 900 ЕУР
Кон почеток