Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Polo -08

3 700 ЕУР

Се продава од: Костов Стојан 20 окт. 13:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Штип
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
Poloto e so nov akumulator, novi gumi, centralno zaklucuvanje, so dva kluca, so elektrika na prozori, ABS, klimata raboti perfektno, ekonomicna 4L/100km, vo odlicna sostojba, servo volan, radio so CD. Registracija do Noemvri 2020
Костов Стојан
077601420
Кон почеток