Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Polo 1.4 tdi 1998

1 650 ЕУР

Се продава од: Antonio Денес 05:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Штип
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
Volkswagen Polo benzinec
Antonio
076403220
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации