Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW POLO 1.4 TDI

1 650 ЕУР

Се продава од: Antonio Вчера 04:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Штип
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
Polo
Antonio
076403220
Leaflet
Кон почеток