Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volkswagen Polo 1.9 SDI -05

98 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕВН Македонија, АД Скопје 03 дек. 17:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 3.410 МКД / месечно

ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Volkswagen Polo 1.9 SDI 98 000 МКД
Volkswagen Polo 96 000 МКД
Volkswagen Polo 92 000 МКД
Volkswagen Golf 155 000 МКД
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
SK-9352-AG– КЕЦ Струмица
Модел: Volkswagen Polo 1.9 SDI
VIN: WVWZZZ9NZ5D043737
Година на производство: 2005
Неиспитана техничка исправност
KM: 239.269
Гориво : Дизел
Проценета вредност : 98.000 ден

ЕВН Македонија АД Скопје објавува оглас за продажба на возила.

За дополнителни информации ве молам посетете ја нашата веб страна:

https://www.evn.mk/getdoc/340bbf20-f5d6-43bf-b8a8-5dbf922af08b/Ostanati-oglasi.aspx

Контакт лице: Стефан Миленковски (секој работен ден од 13:00 до 16:00 часот):

Тел: 072 935 687

E-Mail: [email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје

Ул. „11 Октомври“ бр.9, 1000 Скопје
3205 000 41437
[email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Volkswagen Polo 61 000 МКД
Skoda Fabia combi 51 000 МКД
Volkswagen Polo 80 000 МКД
Skoda Fabia combi 53 000 МКД
Кон почеток