Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volkswagen Polo

98 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕВН Македонија, АД Скопје 03 дек. 17:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 3.410 МКД / месечно

Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Volkswagen Polo 75 000 МКД
Volkswagen T5  TDI -07 150 000 МКД
Volkswagen 2KOJ/CADDY 60 000 МКД
Volkswagen Polo 92 000 МКД
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
SK-682-RO – КЕЦ Струмица
Модел:Volkswagen Polo
VIN: WVWZZZ9NZ8Y095996
Година на производство: 2007
Неиспитана техничка исправност
KM: 263.180
Гориво : Дизел
Проценета вредност : 98.000 ден

ЕВН Македонија АД Скопје објавува оглас за продажба на возила.

За дополнителни информации ве молам посетете ја нашата веб страна:

https://www.evn.mk/getdoc/340bbf20-f5d6-43bf-b8a8-5dbf922af08b/Ostanati-oglasi.aspx

Контакт лице: Стефан Миленковски (секој работен ден од 13:00 до 16:00 часот):

Тел: 072 935 687

E-Mail: [email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје

Ул. „11 Октомври“ бр.9, 1000 Скопје
3205 000 41437
[email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје
3205 000 41437
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Lada Niva 2121 39 000 МКД
Volkswagen T5 2.5 TDI 145 000 МКД
Volkswagen Polo 91 000 МКД
Volkswagen Golf 1.9 TDI 125 000 МКД
Кон почеток