Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Polo 1.4 benzin -04

0 ЕУР

Се продава од: Viktor 31 авг. 15:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
Poloto e vo odlicna sostojba. Registracija do mart 2021
Leaflet
Кон почеток