Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Polo 1.6 2000 god benzin

1 500 ЕУР

Се продава од: Pero Jovanovski 15 септ. 16:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
Kolata e vo odlicna sostojba
Nema klima
Pero Jovanovski
072555193
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации