Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW POLO 1.2 TSI DSG -13 EXTRA FULL OPREMA

8 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Netam-R Денес 09:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
VW POLO 1.2 TSI DSG 2013 BMT 77 KW 105 PS 168000 KM SERVISNA KNIGA. EXTRA FULL OPREMA Komandi na volan Tempomat Klimatronik ESP Greaci na Sedista START STOP Navigacia Radio So Touch Screen SD Card, Parking Sensori Prskalka na Farovi Fabricni Zatemnati Stakla, UVOZENA OD SVAJCARIJA, 4 NOVI ZIMSKI GUMI, REG 14.09.2021.
Netam-R
075271000

Netam-R

2 Огласи во продавницата
AUDI A6 3.0 TDI  -12 19 500 ЕУР
Кон почеток