Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Polo 1.9 SDI

2 599 ЕУР

Се продава од: Berut 01 септ. 22:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
Polo
1.9 SDI
God: 2003
Klima
Registrirana
Troshi: 4.2 litra
Novi Gumi
Radio so CD
2 Vrati
Napraen kompleten servis
MNOGU SOCUVANA..
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации