Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Polo 1.4l motor 4 vrati CENATA NE E FIKSNA

1 500 ЕУР

Се продава од: Risto 05 окт. 12:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
1997 VW Polo 1.4l motor 4 vrati bela boja ne registriran
racen menuvac 111k kilometri Kolata e dobro zacuvana
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации