Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volkswagen Polo 04

68 600 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕВН Македонија, АД Скопје 03 дек. 15:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 2.390 МКД / месечно

ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Lada Niva 2121 -08 39 000 МКД
Volkswagen T5 2.5 TDI 150 000 МКД
Skoda Fabia combi 53 000 МКД
Volkswagen T5 2.5 TDI 147 000 МКД
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Велес
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
SK-406-VN – КЕЦ Велес
Модел: Volkswagen Polo
VIN: WVWZZZ9NZ4Y177286
Година на производство: 2004
Неиспитана техничка исправност
KM: 296.947
Гориво : Дизел
Проценета вредност : 68.600 ден

ЕВН Македонија АД Скопје објавува оглас за продажба на возила.

За дополнителни информации ве молам посетете ја нашата веб страна:

https://www.evn.mk/getdoc/340bbf20-f5d6-43bf-b8a8-5dbf922af08b/Ostanati-oglasi.aspx

Контакт лице: Стефан Миленковски (секој работен ден од 13:00 до 16:00 часот):

Тел: 072 935 687

E-Mail: [email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје

Ул. „11 Октомври“ бр.9, 1000 Скопје
3205 000 41437
[email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Volkswagen Polo 1.9 SDI 98 000 МКД
Volkswagen 2KOJ/CADDY 58 000 МКД
Volkswagen T5 2.5 TDI 152 000 МКД
Volkswagen Polo 75 000 МКД
Кон почеток