Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volkswagen Polo 1.9 SDI 01

63 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕВН Македонија, АД Скопје 03 дек. 15:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 2.190 МКД / месечно

ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Volkswagen 1 J Golf 1.9 TDI 125 000 МКД
Skoda Fabia combi 53 000 МКД
Lada Niva 2121-3v - 12 v 48 000 МКД
Fiat Doblo -07 41 000 МКД
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Велес
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
SK-0846-AC – КЕЦ Велес
Модел: Volkswagen Polo 1.9 SDI
VIN: WVWZZZ9NZ2D011508
Година на производство: 2001
Неиспитана техничка исправност
KM: 176.679
Гориво : Дизел
Проценета вредност : 63.000 ден

ЕВН Македонија АД Скопје објавува оглас за продажба на возила.

За дополнителни информации ве молам посетете ја нашата веб страна:

https://www.evn.mk/getdoc/340bbf20-f5d6-43bf-b8a8-5dbf922af08b/Ostanati-oglasi.aspx

Контакт лице: Стефан Миленковски (секој работен ден од 13:00 до 16:00 часот):

Тел: 072 935 687

E-Mail: [email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје

Ул. „11 Октомври“ бр.9, 1000 Скопје
3205 000 41437
[email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Volkswagen T5 2.5 TDI 152 000 МКД
Volkswagen CADDY 2.0 SDI 57 000 МКД
Skoda Fabia combi 52 000 МКД
Fiat Doblo -08 43 000 МКД
Кон почеток