Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Polo 1.2 dizel 2012

5 300 ЕУР

Се продава од: Riste 25 ноем. 21:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
Se prodava Volkswagen Polo 1.2 TDI-dizel,so 5 vrati,godina na proizvodstvo 2012,registrirana do 07.2022.Potrosuvacka 4 litra nafta,so letni i zimski gumi.
Telefon za kontakt 071/309-390
Riste
 
071309390
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации