Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW POLO 1.4 TDI -06 ODLICEN A.C. AVTO ALEX

3 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: A.C. AVTO ALEX Вчера 08:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
A.C. AVTO ALEX

A.C. AVTO ALEX

15 Огласи во продавницата

RENAULT LAGUNA 1.9 DCi –07 A.C. AVTO ALEX VELES 2 980 ЕУР
KIA CEED FACELIFT -10 1.6 CRDi A.C. AVTO ALEX 5 580 ЕУР
ALFA ROMEO 159 JTDm -07 A.C. AVTO ALEX 3 980 ЕУР
FIAT STILO 1.9 -06 MULTIJET A.C. AVTO ALEX 2 980 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
– ODLICEN AVTOMOBIL

* REGISTRACIJA DO 08.2021

– OD OPREMA POSEDUVA :

* ELEKTRONIKA NA PROZORI
* ELEKTRONIKA NA RETROVIZORI + GREACI
* GREACI NA PREDNI SVETLA
* USB / AUX JVC RADIO
* ABS
* SISTEM ZA PROLIZGUVANJE
* CHILD SAFTY NA ZADNI VRATI
* KLIMA
* PODESUVANJE NA VOLAN PO VISINA I DOLZINA
* PODESUVANJE NA SEDISTA PO VISINA I DOLZINA
* AIRBAGS

– NOVI GUMI

– ODLICEN AVTOMOBIL ZA POCETNIK VOZAC

Vozila po naračka od naši slovenski firmi
www.avtoalex.si – www.avtokompas.si
0038641774435 ALEX

info: Tose
070/354/113
078/550 / 642
A.C. AVTO ALEX
Добредојдовте, A.C. Avto Alex со своето 30 годишно работење нуди првенствено квалитет. На Плац имаме повеќе возила од кои 90 % се од прв сопственик, редовно сервисирани и добро сочувани возила. Покрај патнички нудиме и товарни возила. Загарантиран квалитет. Желба ни е да со професионализам, удоволување на барањата на купците,квалитетни возила и конкурентни цени да изградиме препознатлив бренд во продажбата на половни возила.
Посетете ја нашата продавница
SKOPSKI PAT BB, VELES Прикажи на мапата
070354113
http://acavtoalex.mk/
A.C. AVTO ALEX
070354113
Leaflet
A.C. AVTO ALEX

A.C. AVTO ALEX

15 Огласи во продавницата
CITROEN C5 2.0 HDI -06 PERFEKTEN A.C. AVTO ALEX 2 980 ЕУР
KIA CEED FACELIFT -10 1.6 CRDi A.C. AVTO ALEX 5 580 ЕУР
TOYOTA AURIS - 1.4 D4D - 2009 - PERFEKTNA - A.C. AVTO ALEX 5 580 ЕУР
PEUGEOT PARTNER -PANORAMA- 2009 - 1.6 HDI - A.C. AVTO ALEX 5 380 ЕУР
Кон почеток