Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Polo 1.9 SDI

1 999 ЕУР

Се продава од: Angel Вчера 17:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Виница
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
Se prodava polo mnogu zacuvano vo odlicna sostojba
Leaflet
Кон почеток