Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава

2 100 ЕУР

Се продава од: Дарко 14 дек. 18:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Виница
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
VW Volkswagen
Модел
Polo
Се продава VW Polo 1.4 бензин, година на производство 2005. Колата е купена во Р.Словенија од салон.
Дарко
0038970862771
Leaflet
Кон почеток