Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Scirocco 2.0 TDI

12 300 ЕУР

Се продава од: Martina Вчера 15:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Купе
Марка
VW Volkswagen
Модел
Scirocco
Volkswagen Scirocco 2.0 TDI
Колата е увезена од Германија, има реални 105.000км. Поседува високо ниво на опрема ( Match серија ). Bixenon led; Кожен трокрак спортски волан; Команди на волан; Сензори за дожд; Сензори за магла; Автоматски светла; Паркинг камера; Навигација; Припрема за телефон; Bluetooth; Micro SD; Спортски алкантара седишта; 140 к.с. со 6 брзини; 17ки оригинални vw бандажи
Ова е еден од ретките модели на VW Scirocco. Колата е максимално зачувана, ниска потрошувачка 5l/100km.
Martina
078410265
Leaflet
Кон почеток