Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Scirocco 2.0 TDI

12 800 ЕУР

Се продава од: Dragan Misev 21 ноем. 13:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Купе
Марка
VW Volkswagen
Модел
Scirocco
Volkswagen Scirocco 2.0 TDI
Колата е увезена од Германија, има реални 105.000км. Поседува високо ниво на опрема ( Match серија ).
Ова е еден од ретките модели на VW Scirocco. Колата е максимално зачувана, ниска потрошувачка 5l/100km.

- Bixenon led
- Кожен трокрак спортски волан
- Команди на волан
- Паркинг камера
- Сензори за дожд
- Сензори за магла
- Автоматски светла
- Навигација
- Припрема за телефон
- Bluetooth
- Радио
- ЦД
- Micro SD
- Спортски алкантара седишта
- 140 к.с. со 6 брзини
- 17ки оригинални vw бандажи
Dragan Misev
078219097


WhatsApp:
078219097
Leaflet
Кон почеток