Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Sirocco 2.0 tdi

Се продава од: Bube 21 ноем. 07:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Coupe
Марка
VW Volkswagen
Модел
Scirocco
Uvezeno od germanija
Leaflet
Кон почеток