Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Sharan 2.0 tdi 2006/7 🇨🇭

0 ЕУР

Се продава од: Isa Demiri 15 септ. 18:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Миниван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Sharan
Sharan 2.0 tdi 2006/7
7 sedista
Greaci na sedista
Radio so navi
3 zonska klima
Alu felgi 16
210000km pominati
6 brzini
Donesena od stranstvo
Isa Demiri
071729269
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации