Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW SHARAN ITNO

0 МКД

Се продава од: Zurap Вчера 23:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
Sharan
VW SHARAN 1.9 TDI TIP TRONIC DONESEN OD STRANSTFO MOZE I ZAMENA SO POMALA KOLA
Leaflet
Кон почеток