Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Sharan 2.0TDI 150HP COMFORTLINE

15 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 15 јан. 14:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

240 Огласи во продавницата

Audi A6 QUATTRO 3.0TDI 218HP S-TRONIC BUSINESSPLUS 30 600 ЕУР
Citroen C4 1.6HDI 92HP 7 900 ЕУР
VW Passat 1.6TDI 120HP TRENDLINE 16 300 ЕУР
VW Passat 1.6TDI 120HP COMFORTLINE 16 300 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
VW Volkswagen
Модел
Sharan
ШИФРА: 224476

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

240 Огласи во продавницата
Audi A5 SPORTBAK 3.0TDI 218HP QUATTRO S-TRONIC S 38 600 ЕУР
VW Passat TRENDLINE 1.6TDI 120HP 14 800 ЕУР
Mercedes-Benz GLC 4-MATIC 220D 170HP 9G-TRONIC 32 400 ЕУР
Seat Leon 1.6TDI 110HP 10 900 ЕУР
Кон почеток