Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW SHARAN 2.0 TDI 140HP

6 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: САЛОН ЗА ТЕПИСИ - МАРДИНИ КАРТАЛ ПРИЛЕП 20 авг. 11:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
САЛОН ЗА ТЕПИСИ - МАРДИНИ КАРТАЛ ПРИЛЕП
070429061
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Миниван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Sharan
СЕ ПРОДАВА SHARAN 2.0 TDI 2008 год. 140 hp.
(Вебасто, темпомат, блутут, сензори за паркинг и др.)
Во исправна состојба, пали вози.
Со 7 седишта.
На македонски таблици.
6500 евра
Тел. 070/ 429 – 061
САЛОН ЗА ТЕПИСИ - МАРДИНИ КАРТАЛ ПРИЛЕП
НАЈНОВИ МОДЕЛИ НА ТЕПИСИ И ПАТЕКИ! ПОВОЛНИ ЦЕНИ! ЕДИНСТВЕНО ВО ПРИЛЕП САМО ВО САЛОНОТ ЗА ТЕПИСИ МАРДИНИ КАРТАЛ - ПРИЛЕП НА РАСКРСНИЦАТА КАЈ ТЕАТАРОТ ул.МОША ПИЈАДЕ 55. МОЖНОСТ ЗА ИЗБОР НА САКАНИОТ МОДЕЛ И ДЕЗЕН НА ТЕПИСИ И ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ НА https://www.facebook.com/tepisi.prilep ПОВЕЛЕТЕ!!! ИСПОРАКА ПО КАРГО ДО БИЛО КОЈ ГРАД ВО МАКЕДОНИЈА. Тел.070/429061(вип).
Посетете ја нашата продавница
МОША ПИЈАДЕ 55 Прикажи на мапата
070429061
https://www.facebook.com/tepisi.prilep/photos_albums
САЛОН ЗА ТЕПИСИ - МАРДИНИ КАРТАЛ ПРИЛЕП
070429061
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации