Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Sharan 1.9TDI

2 500 ЕУР

Се продава од: Jordanco 05 фев. 03:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
VW Volkswagen
Модел
Sharan
Se prodava sharan i plus imate letni gumi novi
Leaflet
Кон почеток