Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW SHARAN 1.9 TDI 110ks -97

2 500 ЕУР

Се продава од: igor 06 мар. 14:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Миниван
Марка
VW Volkswagen
Модел
Sharan
Se prodava VW SHARAN 97g 1.9tdi 110ks so 7 sedista klima elektrika centralno servisirano komplet registriran do 06.2015g moze i zamena pomalo vozilo
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации